سلام . خب ترازم همونطور که فکر میکردم افتضاح شد . با این حال اصلا ناراحت نیستم ؛ یه حال خوبی دارم و حتی از ته دل لبخند میزنم . احساس میکنم یه قدم به هدف نزدیک تر شدم . خب البته نبایدم ناراحت باشم چون تلاش زیادی نکرده بودم و به اندازه ی تلاشم نتیجه گرفتم .

هفته ی دیگه پنج شنبه آزمون بعدیه . نمیدونم چقدر میخونم و هیچ هدف گذاری ای براش ندارم . هرچقدر شد میخونم و امیدوارم ترازم بره بالا . اگه تو اون آزمون تراز و چند از ده هام خوب شد ، بهتون میگم که این آزمون چند شدم و از تراز فلان به بهمان رسیدم . در غیر این صورت هیچوقت نتیجه ی امروزمو نمیگم چون نه تنها کسی رو امیدوار نمیکنه بلکه میزنه روحیه ی همتونو داغون میکنه ( احتمال میدم بعضیاتون که وب منو میخونید ، کنکوری باشید )

بعد از ظهر فردا عقد یکی از همکلاسی های دبیرستانمه و اونجا دعوتم . ولی بقیه ی وقتمو میخونم ان شاء الله .

چکیده ی این پست و نصیحت من : ازآزمون دادن نترسید . حتی اگه نخوندید حتما شرکت کنید . اگه هنوز جایی ثبت نام نکردید ، حتما ثبت نام کنید ، باور کنید خیلی مفیده . اینو خیلی هامون میدونیم ولی با این حال از آزمون دادن فراری ایم . خود من قبلا هم اینو میدونستم ولی حالا رفتم ثبت نام کردم و حتی دودل بودم که از ۷ فروردین ثبت نام کنم یا ۱۶ فروردین . حالا میگم خداروشکر که از همین آزمون رفتم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها